Titel | Een paar grote Reliquaria met 95 theca, waarvan 65 met document. Neoklassieke stijl. 19de eeuw. |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 12.000 - € 18.000 |
Lot ID | 27997 |
Een kleine monstrans, Messing, Doornkroon met gefacetteerd glas. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een Neogotische kelk, verguld messing met een email plaquette. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340