Een paar grote Reliquaria met 95 theca, waarvan 65 met document. Neoklassieke stijl. 19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 12.000 - € 18.000

Een paar grote Reliquaria met 95 theca, waaarvan 65 met document. Neoklassieke stijl. 19de eeuw.

Houtgesculpteerd en gepatineerd en verguld fgewerkt.

65 theca met documenten
32 theca zonder document

Op aavnraag is het mogelijk u meer detailfoto's van alle theca met document te bezorgen. Stuur ons een email op info@flandersauctions.be om meer gedetailleerde info te krijgen in verband met dit lot.

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 12.000 - € 18.000

27997

Een antieke 'Hostie bakvorm', Christus aan het kruis. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar relikwie schrijnen, Neogotiek, brons en glas.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een kleine monstrans, Messing, Doornkroon met gefacetteerd glas. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtsculptuur van een engel, polychromie, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Neogotische kelk, verguld messing met een email plaquette. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Jan Jacobus VERMANDELE (1788-1859) 'Kelk, Barokke stijl' Vermeil, Gent. 738g.