Titel | Val Saint Lambert, 36 gekleurde goblets en twee karaffes, Berncastel en andere. (H:41,5 cm) |
Hoogte | 41,5 cm |
Veilingsdatum | 05/11/2024 - 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 203 |
Lot ID | 27315 |
Louis LELOUP (1929) 'Vase' voor Val Saint Lambert. (1985). (H:27 x D:8,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twaalf antieke glazen flessen, olijfgroen glas. 18de en 19de eeuw. (H:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Carlo SCARPA (1906-1978) "Mezza Filigrana" voor Venini Murano. (H:22 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Saint Louis, een 27-delig glasservies. Glazen en een karaf, verguld kristal. (H:32 cm)
Schattingsprijs: € 1.800 - 2.500
Johann LOETZ (1880-1940) '2 Vazen', bijgevoegd zijn 4 vazen ugendstil and Art Nouveau glas, Pallme Köning, Legras. (H:16,5 x D:
Schattingsprijs: € 400 - 600