Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.
Lot 850

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Sancti Pauli Apost - Saint Paul, Apostle
Sancti Philippi Apost. - Saint Philip, Apostle
Sancti Simonis Apost. - Saint Simon, Apostle.
Sancti Thaddaei Apost. - Saint Jude, Apostle.
Sancti Bartholomei, Apost. - Saint Bartholomew, Apostle.
Sancti Joannis Ap. Ev.  - Saint John, Apostle and Evangelist
Sancti Matthaei Ap. Ev.  - Saint Matthew, Apostle and Evangelist.
Sancti Thomae Apostle - Saint Thomas, Apostle
Sancti Petri Apostoli - Saint Peter, Apostle.
Sancti Jacobi Min. Apost. - Saint Jacob Minor, Apostle.
Sancti Jacobi Maj. Apost. - Saint Jacob Major, Apostle.

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

850

26439

Een mooi geschilderde icoon met 'Faux Email', 'Moeder Gods van Korsun', 20ste eeuw. (W:18 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sint Joris en de draak, Een Golgotha, Calvarie. Polychroom gips, circa 1900. (H:100 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek glas-in-lood raam 'Heilige Johannes De Doper'. (W:61 x H:147 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vaandel 'Vier Evangelisten', goud en zilver borduurwerk. 20ste eeuw. (W:113 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een smeedijzer boekenstaander of lezenaar. 19de eeuw. (W:40 x H:136 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar grote kerkbanken, gesculpteerd eik, 18de eeuw. (L:55 x W:350 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Twee vergulde cibories, Art Deco. Eén met email afbeeldingen van Jezus Christus en dieren. (H:16,5 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een set van zes kerkkandelaars, brons staande op leeuwen. Neogotiek. (L:17 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500