Titel | Een paar Cassolettes met verborgen kandelaars, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (H:24 x D:9,5 cm) |
Hoogte | 24 cm |
Diameter | 9,5 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 565 |
Lot ID | 25935 |