Een paar Cassolettes met verborgen kandelaars, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw. (H:24 x D:9,5 cm)
Lot 565

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een maar Cassolettes met verborgen kandelaars, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Mooi afgewerkt in een Lodewijk XVI stijl. Verguld brons, versierd met mythologische figuren en bokkenpoten. De toppen kunnen worden omgedraaid tot een kandelaar.

Frankrijk, 19de eeuw.

24 cm

9,5 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

565

25935

Een collectie van 50 Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een collectie van 26 round Stoff Nagel BMF kandelaars