Jean Louis Schlingloff 'Karel De Stoute & Maria Van Bourgondië', Hanau, Duitsland. 6,5 kg. (L:18 x W:18 x H:57 cm

Hamerprijs: € 12.000

Jean Louis Schlingloff 'Karel De Stoute & Maria Van Bourgondië', Hanau, Duitsland.

Een paar figuren, gemaakt uit zilver afgewerkt met email en gesculpteerde ivoor. Afbeeldingen van 'Maria van Bourgondië en haar vader 'Karel De Stoute'. Maria van Bourgondië houdt een valk in de hand, Karel De Stoute een vlag. Op de basis zijn beide beelden gedateerd 1433 en 1477, de geboorte en sterfdata van Karel De Stoute. Verder afgewerkt met zijn heraldiek in email.

De beelden zijn gemerkt met zilvermerken voor Jean Louis Schlingloff, Hanau, Duitsland.

Eerste kwart van de 20ste eeuw.

Totaal brutogewicht: 3166g & 3334g - 6500g.
H: 50 cm.
H: 57 cm.

Dit item is gecertificeerd met een CITES certificaat, met als nummer 2024/BE02803/CE. Wij vragen u zich te informeren over de locale regelgeving met betrekking tot ivoor vooraleer u biedt. Opmerking: Deze goederen kunnen niet buiten de  Europese Unie worden verstuurd.

Jean-Louis SCHLINGLOFF (1907-1930)

18 x 18 x 57 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 15.000

Lot nummer

387

25161

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000

ZILVERWERK
Philippe VANDENBERG (1952-2009) ‘Over de Val van de Engel’ (1993-1996)

Schattingsprijs: € 50.000 - 80.000

ZILVERWERK
Wiskemann, een verzilverd koffie- en theeservies, Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een antieke verzilverde cloche, Benetfink & Co, London.

Schattingsprijs: € 200 - 300