Een tafelklok gemaakt uit brons en versierd met cloisonné en een handgeschilderde email plaquette.
Hamerprijs: € 200
Titel | Een tafelklok gemaakt uit brons en versierd met cloisonné en een handgeschilderde email plaquette. |
Afmetingen | 12 x 16 x 29 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 231 |
Lot ID | 9251 |
Een grote staande klok met Compenserende slinger, uur, seconden en datum. Empire, 19de eeuw. (L:26 x W:57 x H:220 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee zijstukken, marmer. Circa 1900. (L:15 x W:54 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een kolomklok, marqueterie inlegwerk en verguld brons. 19de eeuw. (L:15 x W:25 x H:46 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een houtgesculpteerde 'Zwarte Woud' barometer, circa 1900. (W:64 x H:82 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500