Een geglazuurde siervaas met bloemendecor, Amphora Teplitz. Niet gemerkt.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 70

8 x 11 x 15,5 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 88

Lot nummer

202

8638

Een grote collectie van 21-delen 'Faience De l'Est'. (H:24 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 14 figuren. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve eenden, geglazuurde keramiek. Italië. (W:41 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Haan'. (D:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 50 - 100

Toegeschreven aan Jacob PETIT (1796-1868) 'Twee figuren & Twee vazen' polychroom porselein. (H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, een vijver met bijhorende figuren, in totaal 13 stuks. (W:35 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Mangani, Italy, een driedelige schouwgarnituur, verguld porselein in Empire stijl. (L:32 x W:43 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300