Een faience sculptuur 'Le Bertetti - Torino' gemaakt in Italië en gemerkt Emanuela R. Tweede helft 20ste eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 170

Een faience sculptuur 'Le Bertetti - Torino' gemaakt in Italië en gemerkt Emanuela R.
Tweede helft 20ste eeuw.

Conditie: Schilfers.

17 x 20 x 63 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

790

7475

Een faience sculptuur

ULIM Limoges, een groot diner en koffieservies, porselein met een vergulde rand. (L:26 x W:31 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Fabergé 'Fine China', vijf polychroom porselein sierborden en een mandje. (D:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Toegeschreven aan Jacob PETIT (1796-1868) 'Twee figuren & Twee vazen' polychroom porselein. (H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jacques & Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Schaal'. (H:6 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Lladro, een Paard. Polychroom porselein. (W:33 x H:44,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een salontafel, gechromeerd staal en glas. (L:52 x W:104 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Limoges Haviland, model 'Bengal' een koffieservies in porselein. (L:16 x W:23 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Schattingsprijs: € 100 - 200