Geen handtekening gevonden, een antiek kunstwerk van Sint Anna Ten Drieën, op metalen drager.

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 140

Geen handtekening gevonden, een antiek kunstwerk van Sint Anna Ten Drieën, op metalen drager. Naar een schilderij van Leonardo da Vinci.

Lengte

50 cm

65 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

624

6855

Eddy HOET (1947) 'Compositie'. (W:100 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'. (W:50 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ferdinand SCHIRREN (1872-1944) 'Een studie'. (W:51 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul PERMEKE (1918-1990) 'De Vuurtoren'. (W:70 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 14-delige kruisweg, olie op doek. 19de eeuw. (W:50 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Robert VANDERLEENDEN (XX) '4 Tekeningen' 2002. (W:27 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een geborduurde Vaandel op een messing staander, 'Christus en Heilig Hart'. Neogotiek. (W:56 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Heilige Maria Magdalena, polychroom gips. Circa 1900. (W:16 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250