Yves RHAYE (1936-1995) een collectie van 3 lithografieën.

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 100

Yves RHAYE (1936-1995) een collectie van 3 lithografieën. 'Kindeke Jezus in Vlaanderen', 'le châtiment des mauvais prêtres', 'La Lettre'

Yves RHAYE (1936-1995)

52 cm

50 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

607

6850

M. DELAMARRE (XIX-XX) 'Begijnhof van Brugge'. (W:162 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Daniel AUTHOUART (1943) '42nd Street'. (W:75,5 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Rivier Tijdens De Winter'. (W:47 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pierre Gustave DE WALSCHE (XIX) 'Figuren nabij een boerderij' 1831. (W:51 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Landschap'. (W:75 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 27/09/1670. (W:183 x H:183 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Eugène LAERMANS (1864-1940) 'L'église rustique' 1914. (W:90 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

André SZABO (1923-2007) 'Leeuw' 1970. (W:71 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600