Een grote collectie 'Taste De Vins', metaal.
Lot 1279

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

1279

28214

Een grote collectie
Een grote collectie
Een grote collectie
Een grote collectie
Een grote collectie
Een grote collectie
Een grote collectie
Een grote collectie
Een grote collectie

ZILVERWERK
Een uitzonderlijk lampetstel, zilver, E. Hugo, Frankrijk, 19de eeuw. 2,058kg. (H:13 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

ZILVERWERK
Een groot lot 'Taste De Vins', metaal.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een paar Lodewijk XV stijl kandelaars, zilver, 1815-1832, Naar 18de eeuwse modellen. 652g. (H:24 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Solingen, een 69-delig verguld bestek. (L:30 x W:39 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Wiskemann, een verzilverd koffie- en theeservies, Lodewijk XVI stijl. (L:35,5 x W:59 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Christofle 'Perles' een 142-delig verzilverd bestek in een originele Christofle koffer met lades.

Schattingsprijs: € 1.600 - 1.800

ZILVERWERK
Een paar zilveren kandelaars, Sterling, Engeland. (H:26 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

ZILVERWERK
s

Schattingsprijs: € 150 - 250