René CLAROT (1882-1972) 'Rue à Bruxelles' 1910. (W:60 x H:70 cm)
Lot 1222

Schattingsprijs: € 150 - € 250

René CLAROT (1882-1972) 'Rue à Bruxelles' 1910.

Olie op doek.

Een straatzicht in Brussel.
Getekend en gedateerd links onderaan, 1910.

René CLAROT (1882-1972)

60 cm

70 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

1222

28206

René CLAROT (1882-1972)
René CLAROT (1882-1972)
René CLAROT (1882-1972)
René CLAROT (1882-1972)
René CLAROT (1882-1972)
René CLAROT (1882-1972)
René CLAROT (1882-1972)
René CLAROT (1882-1972)

Joseph François DE COENE (1875-1950) 'Dreef met Populieren'. (W:80 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zuster 'Anna van Jezus' (1545-1621), olie op doek. (1893), 19de eeuw. (W:80 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Félix SAUTER (1881-1963) 'Archief van de kunstenaar: Kist met kunstwerk'. (L:50 x W:90 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

S. NIKOV (XIX) 'Landschap met dorp', een schilderij olie op doek. (W:80 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Heilige Franciscus ontvangt de Stigmata', olie op doek. 18de eeuw. (W:59 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Landschap'. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Zittende Vrouw', 1915. (W:39 x H:51,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfred VAN NESTE (1874-1969) 'Breestraat - Verrelande'. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340