Een grote houtgesculpteerde figuur van Boeddha. (L:65 x W:75 x H:100 cm)
Lot 1006

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een grote houtgesculpteerde figuur van Boeddha.

65 x 75 x 100 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

1006

28199

Indiaanse School 'De Kroning van Rama of Lord Vishnu', een groot icoon. 18de/19de eeuw. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese Sancai-geglazuurde terracotta figuur van Boeddha. (L:18 x W:23 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Indiaanse School 'Shiva Nataranja', een icoon. 18de/19de eeuw. (W:27 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Miles Mason 'Boy At The Door', polychroom porselein, Chinoiserie, Engeland. 19de eeuw. (H:3 x D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinees Kamerscherm, hardhout afgewerkt met Fauna en Flora, gesculpteerde hardsteen. (W:160 x H:182 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese Canton vazen met Relief drakendecor, 19de eeuw. (H:44 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Vier Chinese vazen, blauw-wit en polychroom. (H:44 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Chinese Wucai vaas met drakendecor, 19de eeuw. (H:31 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500