Capodimonte, 5 schenkkannen en een schaal. Polychrome faience. (H:54 cm)
Lot 1095

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Capodimonte, a collection of 5 pitchers and a bowl. Polychrome faience.

54 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

1095

28188

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' periode voor Amphora. circa 1955-1957. (L:13,5 x W:29,5 x H:4 cm)

Schattingsprijs: € 60 - 80

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora. (D:34 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een uitzonderlijk grote cache pot, wit geglazuurde faience. (H:64 x D:43 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Bas Relief van een Dame' blauwe glazuur voor Amphora. (W:21 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Bart MARECHAL (1938-2016) 'Cache-pot op hoge voet'. (H:48 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gialetti Giulio, Vijf stuks polychrome faience. Deruta, Italië. (H:62 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie antieke sierborden met polychroom decor, Delft en Faience De L'est. (H:5,5 x D:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratieve liggende leeuw, geglazuurde terracotta. Italië, circa 1960-1970. (L:17 x W:47 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120