CURTIS JERE (?-2008) 'Zeilboot' (1977). (W:84 x H:84 cm)
Lot 1118

Schattingsprijs: € 200 - € 300

CURTIS JERE (?-2008) 'Zeilboot' (1977).

Metaal.
Getekend en gedateerd, 1977.

CURTIS JERE (1963-2008)

84 cm

84 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

1118

28182

CURTIS JERE (?-2008)
CURTIS JERE (?-2008)
CURTIS JERE (?-2008)
CURTIS JERE (?-2008)
CURTIS JERE (?-2008)
CURTIS JERE (?-2008)
CURTIS JERE (?-2008)

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Twee schalen' geglazuurde keramiek voor Perignem. (L:17 x W:50 x H:6 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Normann Copenhagen, een Ottoman - 'Hyg footstool'. (L:48 x W:63 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Charles & Ray EAMES (XX-XXI) 'EA125' voor Herman Miller, leder en aluminium. Bijgevoegd een stoel, 'Iritecna&. (L:68 x W:62

Schattingsprijs: € 200 - 300

Harvinck Collection 'Logo', een drie-persoon zetel. (L:75 x W:195 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een houtgesculpteerde zonnespiegel met gebogen stralen, convexe spiegel. (D:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lusterie Deknudt, een paar 'Ananas' tafellampen, gepatineerd messing. (H:57,5 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote zonnespiegel, verguld resine. Waarschijnlijk gemaakt door Deknudt. (D:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een set van 4 mid-century stoelen, suede leder en gechromeerd metaal. (L:53 x W:45 x H:82,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300