Een antieke vijzel, gepatineerd brons. 17de eeuw. (H:15,5 x D:21 cm)
Lot 327

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een antieke vijzel, gepatineerd brons.

Afgewerkt met aangezichten en engelen.

17de eeuw. v

15,5 cm

21 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

327

28158

Märklin, een uitzonderlijk grote collectie sporen, treinen, locomotieven en accessoires.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een Gotisch wijwatervat, Brons, Vlaanderen, 16de eeuw. (L:7,5 x W:9 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 8 boeken, Masereel, Veraneman, Jan Desmarets, Rik Poot Koen Scherpereel.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antiek geweer en pistool, percussie, met buskruit doos, 19de eeuw. (L:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar gietijzeren tuinvazen, gepatineerd. (L:60 x W:83 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Taxidermie, kop van een hert met gewei. (L:60 x W:65 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar decoratieve en grote siervazen, houtgedraaid met een 'Faux Marmer' decor. (H:83 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek percussiegeweer met achthoekige loop, decoratieve trekkerbeugel. 19de eeuw. (L:132 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500