Een grote vloerlamp, gepatineerd en gesculpteerd hout. Circa 1900. (H:180 x D:30 cm)
Lot 1191

Schattingsprijs: € 80 - € 120

Een grote vloerlamp, gepatineerd en gesculpteerd hout. Circa 1900.

Barokke stijl.

180 cm

30 cm

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

Lot nummer

1191

28149

Een kleine bijzetkast met middeleeuwse scènes, Neogotische stijl. (c.1970). (L:38 x W:67 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een grote tuinvaas of Jardinière, gietijzer. (H:73 x D:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar bijzettafels met gesculpteerde zwanenhalzen, directoire stijl. 20ste eeuw. (H:60 x D:43 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Venetiaans secretairekastje 'Scribou Venetian', handgeschilderd. Circa 1960. (L:45 x W:90 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een grote vloerlamp, gepatineerd metaal. 'Lelies en Bloemen', Art Nouveau, circa 1900. (L:45 x W:55 x H:175 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een driehoekige speeltafel met marquetterie, Nederland, 19de eeuw. (L:80 x W:80 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een bijzettafel, marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons, Fauna en Flora, Napoleon 3. (L:52 x W:108 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een paar fijne tafellampen, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. (c.1980). (H:58,5 x D:23,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300