Een decoratief schilderij 'Vertrek op Jacht' olie op doek. (W:91 x H:82 cm)
Lot 223

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een decoratief schilderij 'Vertrek op Jacht' olie op doek.

Achteraan gemerkt 'Herkomst, Kasteel Ingelmunster'.
Olie op doek, gemaroufleerd op een paneel.

91 cm

82 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

223

28142

Een decoratief schilderij
Een decoratief schilderij
Een decoratief schilderij
Een decoratief schilderij
Een decoratief schilderij
Een decoratief schilderij
Een decoratief schilderij

Ferdinand SCHIRREN (1872-1944) 'Stilleven met wortelen en kool'. (W:73 x H:48,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Negen 17de/18de eeuwse stijl schilderijen op paneel, 20ste eeuw. (W:26 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Félicien ROPS (1833-1898) 'Twee etsen'. (W:16 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Claude LEROUX (1930-2006) 'Manosque des Collines en Haut Provence'. (W:66 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Naar Rudolf EPP (1834-1910) 'Moeder met kind'. (W:35 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief schilderij 'Supraporta' of 'Schouwschilderij', Jachtscène. Olie op board. (W:144 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Naar Fritz Wagner (1896-1939) 'Ye Olde Tavern'. (W:70 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jean LURÇAT (1892-1966) 'La Pluie et le beau temps'. (W:124 x H:112 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500