Baume & Mercier, Classima, een herenpolshorloge. 18kt geel goud. (D:3,2 cm)
Lot 115

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Baume & Mercier, Classima, een herenpolshorloge. 18kt geel goud.

Witte wijzerplaat met Romeinse cijfes.
Quartz.

32mm.

3,2 cm

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

115

28137

Een armband, zilver en 'old cut' diamanten. 25,8g. (D:7 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Gilles Martinot à Paris, een 'Religieuse' schouwklok, verguld brons en Boulle inlegwerk. 17de/18de eeuw. (L:18 x W:36 x H:63 cm

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Montblanc, Balmain, Waterman, Dupont, potlood, balpen en portefeuilles. (L:14 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een halsketting met 41 antieke 'Pumtek' kralen, Tibet of Myanmar, 19de eeuw. (L:58 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een ring, 18kt geel goud met briljanten en ebbenhout, Ringmaat 52, 8,83g.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een ring, wit goud met 70 gefacetteerde briljanten. c.0,03ct/stuk. 29,79g.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een schouwklok, verguld brons 'De Vlucht naar Egypte', 19de eeuw. (L:16 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar oorbellen, 18kt geel goud met briljant geslepen diamanten, 12,46g.

Schattingsprijs: € 600 - 800