Een paar bustes uit de collectie van de 'De Werelddelen', Amerika en Afrika. 19de eeuw. (L:35 x W:46 x H:69 cm)
Lot 087

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar bustes uit de collectie van de 'Werelddelen', Amerika en Afrika. 19de eeuw.

Een man met een pijlenkoker, afbeelding van Amerika.
Een man met veren en olifantenhoed, afbeelding van Afrika.

Gepatineerd gips.

35 x 46 x 69 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

87

28132

Een paar bustes uit de collectie van de

Émile André BOISSEAU (1842-1923) 'Défense Du Foyer'. Groot model. (L:31 x W:50 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar' Gepatineerd gips. (L:33 x W:64 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke houtsculptuur van een engel. (L:19 x W:43 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een gepatineerd terracotta figuur van De Maagd Maria. (c1900). (L:13 x W:19 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur 'Sint Sebastiaan', gepatineerd en verguld. 17de/18de eeuw. (L:17 x W:18 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan DESMARETS (1961) 'La Course' 561/1350 (1996). (L:5 x W:15 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Buste van een dame'. (L:20 x W:41 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pieter Franz TINEL (1895-1964) 'Moeder met kind'. (L:21 x W:25 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180