Een groot figuur van Jezus Christus, verguld en polychrome Papier Maché, laat 19de eeuw. (L:35 x W:46 x H:98 cm)
Lot 409

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Een groot figuur van Jezus Christus, verguld en polychrome Papier Maché, laat 19de eeuw.

Papier maché met stucco afgewerkt, verguld en gepolychromeerd.

35 x 46 x 98 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

409

28131

Missing pieces.
Missing his sacred heart.

Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g. (H:29 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Gotisch wijwatervat met gravures, Vlaanderen, 15de eeuw. (L:6 x W:7,5 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke en fijne houtsculptuur van een Kardinaal, getekend J. MEFAUT, Fecit. 18de eeuw. (L:10,5 x W:18,5 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote collectie lithurgische accesoires, devotionalia. Wijwatervaten, kruisbeelden en andere.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtsculptuur van een engel, polychromie, 18de eeuw. (W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een reliekmonstrans met relikwie van het Heilige Kruis, 'De Ligno Cruxis, DNJC'. Jesus Christus. (H:28 x D:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Geo VINDEVOGEL (1923-1977) ' Baden' terracotta. (L:8 x W:11,5 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verzilverd en verguld ciborie met een gekroond deksel (c.1900). (H:37 x D:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340