Maximilien BOURGEOIS (1839-1901) 'Muse Des Tropheés' 1897. (L:13 x W:18 x H:39,5 cm)
Lot 084

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Maximilien BOURGEOIS (1839-1901) 'Muse Des Tropheés'

Een gepatineerd bronzen engel gemonteerd op een rode marmer sokkel.
Getekend 'Salon 1897'
Getiteld: 'Muse Des Trophées'
Met een inscriptie: 'Souvenir Des Noces D'argent', geschenk voor een zilver huwelijk (25 jaar).

Maximilien BOURGEOIS (1839-1901)

13 x 18 x 39,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

84

28112

Jef CLAERHOUT (1937) 'Vogel'. (L:24 x W:27 x H:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Nicolas ALQUIN (1958) 'Coeur Lourd' (2000). (L:40 x W:50 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

R. CALONI (XX) 'Buste van een meisje', sculptured Alabaster. (L:27 x W:37 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve houtsculptuur van Jezus Christus. (L:17 x W:24 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke houtsculptuur van een Pelikaan met kuikens. 18de/19de eeuw. (L:18 x W:53 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lorenzo QUINN (1966) 'Zelfportret' 1/9. (L:21 x W:28,5 x H:49 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een Barok schrijn, Madonna met kind. Gesculpteerd, verguld en gepatineerd hout. 18de eeuw. (L:18 x W:31 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke houtsculptuur 'Jozef met kind', Vlaanderen, 17th/18de eeuw. (L:9 x W:15 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500