Een paar 7-armige kerkkandelaars, bijgevoegd een 3 armige, neogotiek.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 100 - € 200

H: 53 cm
H: 48 cm

63 cm

53 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

28097

Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke houtsculptuur 'Jozef met kind', Vlaanderen, 17th/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Russische icoon 'The Intercession of the Thetokos'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke achterglasschildering: 'Christus met de doornkroon', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Stralenmonstrans, zilver en email. Nederland, 900/1000. 2,332 kg

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Reliekschrijn in de vorm van een Neogotische kapel, verguld brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600