Titel | Een Corpus Christi, brons, gemonteerd op een mahoniehout en marqueterie inleg crucifix. |
Afmetingen | 9,5 x 21 x 61 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot ID | 28094 |
Een antieke Russische Icoon 'Madonna Della Seggiola', naar Rafaël', olie op paneel. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een wijwatervat in Barokke stijl, Engelenfiguren en een crucifix. Verzilverd brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200