Royal Copenhagen, 'Faun met een panfluit', porselein.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Ontwerp door Christian Ludvig Thomsen (1860-1921), model nummer 433.

Christian Ludvig Thomsen (1860-1921)

8,5 cm

21 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

28093

Serge CASTILLO (1951) 'Le Poète Rêveur' (2009)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Laignel, Kortrijk, 'Siska' door Victor acke, Vlaams Aardewerk.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een driedelige schouwgarnituur, Porseleinen vazen met deksels, decor met Engelen. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Piet STOCKMANS (1940) 'Zonder Titel' (1988)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Limoges, een driedelige schouwgarnituur, porselein met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel en Goebel 'Kerststal' polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Keith HARING (1958-1990) 'Spirit of Art - TriBeCa & SoHo' voor Villeroy and Boch. (1992)

Schattingsprijs: € 400 - 600