Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen.

Geslepen en groen gekleurd kristal.
Gemerkt met een sticker en onderaan getekend.
Art Deco stijl.

23 cm

15 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

28091

GLASWERK
Val Saint Lambert, acht geslepen en gekleurde vazen.

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Val Saint Lambert, een vaas gemaakt uit geslepen kristal. Niet getekend.

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Gevelot, Paris. Drie antieke 'Schietschijven' gemoulleerd glas, groen en amberkleurlig.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

GLASWERK
Louis LELOUP (1929) 'Vase' voor Val Saint Lambert. (1985)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Dino MARTENS (1894-1970) 'Bowl' voor Orliano Toso, (c1940)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Veertien antieke glazen flessen. Olijfgroen glas. 18de en 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Amalric WALTER (1870-1959) 'Vide Poche - Nachtvlinder'

Schattingsprijs: € 600 - 800

GLASWERK
Floris MEYDAM (1919-2011) 'Vaas' voor Leerdam Unica

Schattingsprijs: € 100 - 200