Een identiek paar zonnespiegels, vergulde resine. (D:63 cm)
Lot 010

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Een identiek paar zonnespiegels, vergulde resine.

Eén spiegel getekend op de keerzijde, Knitter. Verguld resine op een houten basis. Belgie, circa 1980.

Convexe spiegels.

63 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

Lot nummer

10

28079

Een houten model van een zeilboot, 20ste eeuw. (L:38 x W:187 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een vintage salontafel, smeedijzer met een zwart marmer blad. Circa 1970. (L:62 x W:100 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Franse School, Eze Monsérié, een grote schaal. Geglazuurde keramiek. (L:26 x W:71 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Raak, Amsterdam, een paar 'Maxi Globes', glas en verguld metaal. (H:42 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 800

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora. (D:34 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Jori, een driedelig salon, bruin leder. (L:90 x W:235 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Verner PANTON (1926-1998) 'System 1-2-3' voor Fritz Hansen. (L:130 x W:60 x H:108,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500