Een prachtige grote Spaanse tafel, bovenblad uit één stuk, notelaar. 19de eeuw. (L:94 x W:473 x H:80 cm)
Lot 190

Schattingsprijs: € 6.000 - € 8.000

Een prachtige grote Spaanse tafel, bovenblad uit één stuk, notelaar. 19de eeuw

Tafelblad gemaakt uit één plank, staande op vier poten en verbonden met smeedijzer stukken in een Spaanse stijl.

94 x 473 x 80 cm

Schattingsprijs

€ 6.000 - € 8.000

Lot nummer

190

28073

Een antieke scheerspiegel, Napoleon 3, bijgevoegd een houtgesculpteerd haardscherm. (W:48 x H:158 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Arne JACOBSEN (1902-1971) 'Superellips' tafel voor Fritz Hansen. (L:120 x W:180 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Twee bijzetkasten, marqueterie inlegwerk, gemonteerd met brons en marmer. Circa 1980. (L:31 x W:68 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Oosterse gesculpteerde koffer, Kamfer hout. (L:44 x W:89 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar decoratieve en grote siervazen, houtgedraaid met een 'Faux Marmer' decor. (H:83 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een leder stoeltje van hoge kwaliteit, 21ste eeuw. (L:48 x W:46 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een bijzettafel, marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons, Fauna en Flora, Napoleon 3. (L:52 x W:108 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800