Titel | Een paar Wijn en Water Misampullen, originele Foudraal. Begin 20ste eeuw. |
Afmetingen | 15,5 x 26,5 x 15 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 28053 |
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twee Vieux Paris porseleinen tafelwijwatervaten, Christus aan het kruis, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500