Een paar Wijn en Water Misampullen, originele Foudraal. Begin 20ste eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Verguld en verzilverd messing in Neogotische stijl. Onderaan met een gravure.

15,5 x 26,5 x 15 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

28053

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Hostie bakvorm', Christus aan het kruis. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Neoromaanse miskelk, verguld messing. (1933).

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee Vieux Paris porseleinen tafelwijwatervaten, Christus aan het kruis, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Mechelse gesculpteerde albast 'De Verrijzenis van Christus', 16de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een uitzonderlijk fijn Neogotisch Ciborie, 18 met de hand gegraveerde heiligen en Apostelen, 19de eeuw. 1,357kg.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000