Auguste Moreeuw, Brugge, Kelk, Neogotisch, Zilver met email plaquettes. 862g.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

Zilver in Neogotische stijl. Afgewerkt met 6 email medaillons met afbeeldingen van de 4 evangelisten, Golgotha en Madonna met kind.
Cuppa with an inscription: Calicem salutaris accipiam et nomen Domini invocabo.

Gemerkt 'August Moreeuw' onderaan.
Het pateen gemerkt met Belgisch Zwaard.
Met originele foudraal, gemerkt Auguste Moreeuw.

Totaal brutogewicht: 862g.

22,8 cm

16,7 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

28052

Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur van Sint Hubertus van Luik, 17de/18de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee kazuifels, twee vaandels. Borduurwerken.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke houtsculptuur van een engel, polychromie, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Missale Romanum, 20de eeuw. Bijgevoegd 'Antiphonarium Romanum, 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Russische icoon 'The Intercession of the Thetokos'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur van een engel met vleugels.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Heilige Rochus met hond en engel, gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340