Twee paar Vieux Paris vazen, met ajouranden, verguld porselein. 19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

H: 31 cm.
H: 26 cm.

13 x 13 x 26 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

28040

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Twee schalen' geglazuurde keramiek voor Perignem. (D:17 x W:50 x H:6 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volkstedt Rudolstadt, een grote groep 'De Harp' polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Nimy, een paar figuratieve cache-pots in de vorm van zwanen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Limoges Haviland, 'Etoiles' een groot dineer en koffieservies. 71 stuks.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Limoges, een driedelige schouwgarnituur, porselein met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250