Titel | Twee paar Vieux Paris vazen, met ajouranden, verguld porselein. 19de eeuw. |
Afmetingen | 13 x 13 x 26 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot ID | 28040 |
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Twee schalen' geglazuurde keramiek voor Perignem. (D:17 x W:50 x H:6 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500