Titel | Twee Vieux Paris porseleinen tafelwijwatervaten, Christus aan het kruis, 19de eeuw. |
Breedte/diepte | 21 cm |
Hoogte | 47,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 28039 |
Some small accidents.
One small restoration on the base of the green model.
Twee Vieux Paris porseleinen tafelwijwatervaten, Christus aan het kruis, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee dalmatieken en drie Romeinse Kazuifels, Dik goudbrokaat en borduurwerken.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500