Een ciborie, verzilverd metaal in Neogotische stijl. (H:31 x D:13,5 cm)
Lot 441

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een ciborie, verzilverd metaal in Neogotische stijl.

31 cm

13,5 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

441

28037

Een gepatineerd terracotta figuur van De Maagd Maria. (c1900). (L:13 x W:19 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier verzegelde theca met relikwieën voor Heilige Donaat, Appolonia & Laurentius en andere.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900). (L:16 x W:27 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Zuster 'Anna van Jezus' (1545-1621), olie op doek. (1893), 19de eeuw. (W:80 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw. (W:22,5 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een verzegelde theca met relikwie 'Ex Ossibus Beati Germanae Cousin' in een zilver relikwiehouder. 19de eeuw. (W:9,5 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een grote collectie lithurgische accesoires, devotionalia. Wijwatervaten, kruisbeelden en andere.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie Ex-Voto's, zilver, bijgevoegd schapulieren en pijpaarde sculpturen. 18de/19de eeuw. (W:11 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300