Titel | Een verzilverd en verguld ciborie met een gekroond deksel (c.1900) |
Hoogte | 37 cm |
Diameter | 14,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot ID | 28036 |
Een Corpus Christi, brons, gemonteerd op een mahoniehout en marqueterie inleg crucifix.
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Zilver cuppa, verguld messing. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.
Schattingsprijs: € 300 - 500