Een verzilverd en verguld ciborie met een gekroond deksel (c.1900)
6 november 2024

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Rijk afgewerkt met druivenranken en korenaren onderaan de cuppa.

37 cm

14,5 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

28036

Een Corpus Christi, brons, gemonteerd op een mahoniehout en marqueterie inleg crucifix.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Zilver cuppa, verguld messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een Koorkap, een paar dalmatieken en twee Romeinse Kazuifels, Borduurwerken.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Twee kazuifels, twee vaandels. Borduurwerken.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar bustes 'Jezus Christus en de Maagd Maria', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500