Titel | Een verguld messing ciborie met paarse cabochons, 20ste eeuw. |
Hoogte | 36 cm |
Diameter | 16,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot ID | 28035 |
Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw. 2,310 kg.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een paar Wijn en Water Misampullen, originele Foudraal. Begin 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500