Een verguld messing ciborie met paarse cabochons, 20ste eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Een verguld messing ciborie met paarse cabochons, 20ste eeuw. Staand op een zeslobbige voet. De nodus/heft met paarse cabochons afgewerkt.

Eerste helft van de 20ste eeuw.

36 cm

16,5 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

28035

Een antieke houtsculptuur van een engel met vleugels.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw. 2,310 kg.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar Wijn en Water Misampullen, originele Foudraal. Begin 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Célestin DE KEUKELAERE (1800-1883) 'Kelk' zilver, Het leven van Christus, 19de eeuw. 694g.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een verguld messing Torenmonstrans, Neogotisch. (c.1900).

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500