Een reliquarium met Jaarkalender, centraal met een Heilig Kruis en Passiewerktuigen. 19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Een complete set va 365 relikwieën, tentoongesteld als een tempel.

Bijgevoegd zijn enkele belangrijke reliwieën:
In het fronton
- Saint Peter, Apostle
- Saint Paul, Apostle

Centraal in de tempel:
- Ex Praesepio, DNJC, Kribbe van Jesus Christus
- Columna Flaggelationis DNJC, Column of Flagellation
- Ex Sepulchro DNJC, Tombe van Jesus Christus
- Ex Sepulchro BMV, Tombe van De Maagd Maria
- Centraal met een relikwie van het Heilig Kruis.

Onderaan met een groot relikwie voor Heilige Alexander, Martelaar.

9 x 35,5 x 50,5 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

28029

Heilige Rochus met hond en engel, gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Bourdon, Gent (Attr.) 'Vermeil Kelk', Neogotische stijl, zilver. 793 gram

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een Mechelse gesculpteerde albast 'De Verrijzenis van Christus', 16de eeuw.

Henricus De Curte (1821-1868) 'Ciborie', Zilver. Gent, 19de eeuw. 528g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Neoromaanse miskelk, verguld messing. (1933).

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 600