Verras me
Terug naar account
Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).
6 november 2024

Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Omschrijving van het lot


Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900). 

Alle lantaarns met hun originele staanders, geëboniseerd. 
Totale hoogte: 260 cm. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).

Breedte/diepte

45 cm

Hoogte

90 cm

Veilingsdatum

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot ID

28025

Conditie rapport


Missing a few glasses. One glass with an etched decor. 
Some use marks to the repousse metal. 

Referenties


Detailfoto's


Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).
Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).
Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).
Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).
Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).
Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).
Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een Neogotisch ciborie, vermeil, decor met musicerende engelen, Frankrijk. 664g.

Schattingsprijs: € 600 - 800

RELIGIEUS
Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een set van vier Barokke stijl kerklantaarns of Flambeeuwen op een staander, Verzilverd metaal. (c1900).

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

RELIGIEUS
Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Een Mechelse gesculpteerde albast 'De Verrijzenis van Christus', 16de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

RELIGIEUS
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een Stralenmonstrans, zilver en email. Nederland, 900/1000. 2,332 kg

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

RELIGIEUS
Een grote monstrans met een relikwie van het 'Heilig Kruis', De Ligno Cruxis, DNJC.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200