Een groot vaandel, goudbrokaat borduurwerk. Neogotisch. (W:105 x H:190 cm)
Lot 360

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een groot vaandel, goudbrokaat borduurwerk. Neogotisch.

Centraal met een afbeelding van twee engelen met een monstrans. Inscriptie daarrond: 'Ecce Panis Angelorum Factus Cibus Via Torum'.

Verder met een floraal decor in goudbrokaat borduurwerken, en afbeelding van Het Lam Gods en Pelikaan met kuikens.

105 cm

190 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

360

28019

Twee kleine iconen 'Familieicoon met 5 heiligen', 'Heilige Onuphrius'. 19de/20ste eeuw. (W:14 x H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Heilige Rochus met hond en engel, gepatineerd gips. (L:45 x W:66 x H:133 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vergulde hout gesculpteerde reliekenhouder met een verzegelde reliek van het Heilig Kruis. 18de eeuw. (L:13 x W:25 x H:46,5

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Twee Missale Romanum, 20de eeuw. Bijgevoegd 'Antiphonarium Romanum, 17de eeuw. (W:23 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke houtsculptuur van Heilige Antonius van Egypte met zijn varken. 18de eeuw. (L:24 x W:34 x H:94 cm)

Een gepatineerd gipsen beeld van een ridder met leeuw, 20ste eeuw. (L:18 x W:28 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Vieux Paris porseleinen tafelwijwatervaten, Christus aan het kruis, 19de eeuw. (W:21 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500