Een set van 3 nest- of cigogne tafels, onyx en messing. 20ste eeuw. (H:46 x D:51 cm)
Lot 1131

Schattingsprijs: € 120 - € 180

Een set van 3 nest- of cigogne tafels, onyx en messing. 20ste eeuw.

46 cm

51 cm

Schattingsprijs

€ 120 - € 180

Lot nummer

1131

28016

Zes bijzettafels, acryl, verguld metaal en glas. Circa 1980. (L:40 x W:80 x H:63 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

DeSede, Zwitserland, een paar rood lederen armzetels. (L:64 x W:66 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een speeltafel, Napoleon 3 stijl, imitatie Boulle gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:120 x W:120 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een driehoekige speeltafel met marquetterie, Nederland, 19de eeuw. (L:80 x W:80 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een leder stoeltje van hoge kwaliteit, 21ste eeuw. (L:48 x W:46 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tweedeurs marqueterie inleg kast, gemonteerd met brons en marmer. 20ste eeuw. (L:43 x W:125 x H:111 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar armstoelen, Art Deco. (L:60 x W:55 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een elegante spiegel, gesculpteerd houten gepatineerd stucwerk in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:52 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250