Een paar wit-gepatineerde en gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XV stijl. (L:70 x W:80 x H:85 cm)
Lot 165

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar wit-gepatineerde en gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XV stijl.

70 x 80 x 85 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

165

28012

Een salontafel afgewerkt met tegels, circa 1960. (L:91 x W:51 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tweedeurs marqueterie inleg kast, gemonteerd met brons en marmer. 20ste eeuw. (L:43 x W:125 x H:111 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

DeSede, Zwitserland, een paar rood lederen armzetels. (L:64 x W:66 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een set van 3 nest- of cigogne tafels, onyx en messing. 20ste eeuw. (H:46 x D:51 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke bolpoottafel, eik, 19de eeuw. (L:76 x W:140 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke Spaanse bijzettafel met lade, 18de eeuw. (L:50 x W:75 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maison Charles, een paar occasionele bijzettafels, verguld messing en getint glas. (L:49 x W:49 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar houtgescultpeerde Lodewijk XV stijl armstoelen. Borduurwerk met papegaai decor. (L:86 x W:74 x H:110 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600