Portret van een dame, olie op doek. 19de eeuw. (1844)
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Gedateerd Februari 1844.

28 cm

39 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

28009

Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

War VAN OVERSTRAETEN (1891-1981) 'Dames'

Schattingsprijs: € 240 - 340

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Stilleven met een Ara' (1951)

Schattingsprijs: € 300 - 500

 Félix DE BOECK (1898-1995) 'Abstract' (1990)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vlaamse School, 'De Bewening van Christus', olie op paneel. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Andy WARHOL (1928-1987) 'Moonwalk' door Ronald Feldman Fine Arts

Schattingsprijs: € 200 - 300

Karel VAN VLAANDEREN (1903-1983) 'La Provence'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ferdinand I DE BRAEKELEER (1792-1883) 'Romantische scène' (1832)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200