Een paar Oogkleppen voor een paard, brons op leder, Familie wapenschild voor Familie "Van de Werve de Schelde".
6 november 2024

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een paar Oogkleppen voor een paard, brons op leder.

Familie wapenschild voor Familie "Van de Werve de Schelde".
Met de spreuk rondom 'Quocumque Sim - Sine Fraude'.
Brons op dik leder.

20 cm

20 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

28006

Helmut NEWTON & Philippe STARCK (XX-XXI) 'Sumo' Taschen (1999).

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leni RIEFENSTAHL (1902-2003) 'Africa' Taschen, (2002)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Montblanc, Meisterstück aktetas, zwart leder.

Schattingsprijs: € 400 - 600

S.T. Dupont, twee aanstekers. Laque De Chine en een groot model.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 26 round Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Julian Espinosa, een klassieke gitaar. 1990.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde 'Kerstscène', Vlaanderen, circa 1700.

Schattingsprijs: € 300 - 500