Titel | Een kleine monstrans, Messing, Doornkroon met gefacetteerd glas. Circa 1900. |
Breedte/diepte | 23 cm |
Hoogte | 50 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot ID | 28001 |
Missing pieces and restorations.
Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.
Schattingsprijs: € 400 - 500
Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een paar bustes 'Jezus Christus en de Maagd Maria', gepatineerd brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500