Een kleine monstrans, Messing, Doornkroon met gefacetteerd glas. Circa 1900.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 150 - € 250

23 cm

50 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

28001

Missing pieces and restorations.

Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.

Schattingsprijs: € 400 - 500

Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een ciborie, verzilverd metaal. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Reliekmonstrans in Barokke stijl met een verzegelde theca en 3 relikwieën, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar bustes 'Jezus Christus en de Maagd Maria', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een houtgesculpteerde tabernakeldeur, Engelen en een Heilig Hart, Barokke stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500