Titel | Een antiek orgel, gesculpteerd hout in Neogotische stijl, circa 1900. |
Afmetingen | 59 x 114 x 138 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 27999 |
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Vermeil cuppa, verguld messing.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600