Philippe STARCK (1949) |
Titel | Helmut NEWTON & Philippe STARCK (XX-XXI) 'Sumo' Taschen (1999). |
Breedte/diepte | 51 cm |
Hoogte | 71 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 3.000 - € 5.000 |
Lot ID | 27995 |
Overall in good condition with some light use marks.
Small stain on the book sleeve.
Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar Oogkleppen voor een paard, brons op leder, Familie wapenschild voor Familie "Van de Werve de Schelde".
Schattingsprijs: € 800 - 1.200