S.T. Dupont, twee aanstekers. Laque De Chine en een groot model.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Met een gravure L.d.Y.
Originele dozen.

4 x 14 x 1,8 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

27990

Montblanc, Meisterstück aktetas, zwart leder.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Julian Espinosa, een klassieke gitaar. 1989.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een automata in de vorm van een vogelkooi met een zangvogel. Duitsland. (c.1960).

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar grote olielampen, porselein en messing. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 50 Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Twee vintage Sigaar Humidors, Wortelhout.

Schattingsprijs: € 200 - 300