Titel | Een verguld messing Torenmonstrans, Neogotisch. (c.1900). |
Afmetingen | 15,5 x 21 x 58,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 1.000 - € 1.500 |
Lot ID | 27984 |
Een wijwatervat met engelenfiguren, gepatineerd en verguld brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw. 2,310 kg.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500