Verras me
Terug naar account
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
6 november 2024

Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Omschrijving van het lot


Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g. 

Vermeil, mooi afgewerkt met cabochons in neogotische stijl. De kelk staat op een zeslobbige voet, afgewerkt met cabochons. Inclusief foudraal. 

Makersmerk voor Blunt & Wray Ltd
Sterling zilver
Londen, UK
Datumletter H voor 1923. 

Pateen gemerkt met Franse Exportmerken, 1ste gehalte zilver. 

Totaal brutogewicht: 521g. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.

Hoogte

20,5 cm

Diameter

14 cm

Veilingsdatum

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot ID

27983

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.
Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600

RELIGIEUS
Een antieke 'Hostie bakvorm', Christus aan het kruis. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

RELIGIEUS
Een grote monstrans met een relikwie van het 'Heilig Kruis', De Ligno Cruxis, DNJC.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

RELIGIEUS
Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw. 2,310 kg. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

RELIGIEUS
Een wijwatervat met engelenfiguren en een schelp, Barokke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800