Titel | Blunt & Wray Ltd, een zilver kelk met pateen en lepel, Neogotisch. Londen, 1923, 521g. |
Hoogte | 20,5 cm |
Diameter | 14 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 600 - € 800 |
Lot ID | 27983 |
Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de/20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Pierre DEFILLET (1787-1868) Een Ciborie, zilver en vermeil. Leuven. 621g.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 600
Jozef WETS (1808-1887) 'Stralenmonstrans' zilver, barokke stijl. 19de eeuw. 2,310 kg.
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500