Titel | Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g. |
Hoogte | 25 cm |
Diameter | 16 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 1.200 - € 1.800 |
Lot ID | 27982 |
Jan Jacobus VERMANDELE (1788-1859) 'Kelk, Barokke stijl' Vermeil, Gent. 738g.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Neogotische kelk met email plaquettes en cabochons, Zilver cuppa, verguld messing. 19de eeuw.
Een Neogotisch ciborie, vermeil, decor met musicerende engelen, Frankrijk. 664g.
Schattingsprijs: € 600 - 800