Een Neoromaanse miskelk, verguld messing. (1933).
6 november 2024

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Geconsacreerd door Bisschop Leo Asseloos in Brugge, 1933.
Kelk met en inscriptie op de cuppa: Calicem salutaris accipiam et nomen Domini invocabo.

In the originele foudraal.

17 cm

14 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

27981

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vergulde hout gesculpteerde reliekenhouder met een verzegelde reliek van het Heilig Kruis. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.

Schattingsprijs: € 400 - 500

Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.

Een reliekmonstrans met relikwieën voor 'Heilige Rochus, Confessoris en Heilige Bernard de Abt'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een ovaal reliekenkader met relikwieën voor Paus, Heiligen, Maagden en Martelaars, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340