Titel | Een Neoromaanse miskelk, verguld messing. (1933). |
Hoogte | 17 cm |
Diameter | 14 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot ID | 27981 |
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een fijn wijwatervat 'Christus vastegebonden aan de kolom', gepatineerd brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een vergulde hout gesculpteerde reliekenhouder met een verzegelde reliek van het Heilig Kruis. 18de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Twee miskelken met een zilver cuppa, op een verzilverde en koperen basis.
Schattingsprijs: € 400 - 500
Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.
Een reliekmonstrans met relikwieën voor 'Heilige Rochus, Confessoris en Heilige Bernard de Abt'.
Schattingsprijs: € 400 - 600